Jdi na obsah Jdi na menu
 


Wella Česká republika

11. 4. 2015
   

Historie úspěchu jménem WELLA

Německá firma WELLA AG je jedním z největších specializovaných výrobců značkové vlasové kosmetiky ve světě. Její obrat přibližně 5 mld DEM předznamenává více než 120letá tradice a samozřejmě moderní technologie, vývoj a výzkum.

Franz Ströher založil firmu roku 1880 ve svých pouhých 26 letech a zabýval se především výrobou a distribucí tehdy módních paruk. Dnes působí firma ve více než 150 zemích světa, kde realizuje tři čtvrtiny svého obratu. Nejúspěšnější je kromě Německa v Brazílii a Japonsku. V Evropě je WELLA nejsilnější v Itálii, Velké Británii, Francii a Španělsku. Východní Evropa se podílí na obratu prozatím přibližně sedmi procenty.

WELLA Profesional se specializuje na výrobky, ze segmentu značková vlasová kosmetika, vyšší až nejvyšší kvality. Plně respektuje nejmodernější ekologická a zdravotní hlediska, důraz na zdraví zákazníka je základem filosofie i hnacím motorem výzkumu firmy. Důkazem je vlasová kosmetika a stylingové přípravky Wella Lifetex a Wella High Hair.

Kromě výroby kosmetických přípravků WELLA AG zařizuje kadeřnické salóny nábytkem WELONDA a součástí koncernu je i firma TONDEO, vyrábějící nůžky a břitvy.

Domácí reprezentant - WELLA CZ je nejstarší a zároveň obratově nejúspěšnější (při přepočtu na počet obyvatel) zástupce společnosti WELLA ve střední a východní Evropě. WELLA CZ vznikla v roce 1991, aby samozřejmě zaujala co nejvýznamnější místo na zdejším trhu. Nejprve bylo nutno vytvořit zázemí pro rozsáhlý projekt - tedy fungující skladové hospodářství, logistický řetězec a následně realizovat promyšlenou marketingovou strategii.

Dobrá věc se podařila a WELLA CZ je tak dnes největším dodavatelem profesionální vlasové kosmetiky pro kadeřnické salony a druhým největším dodavatelem barev na vlasy do maloobchodu. WELLA CZ se orientuje především na přímý prodej zákazníkům prostřednictvím regionálních zástupců, zboží dodává nejpozději do tří dnů na kterékoli místo v České republice. V současnosti dodává společnost zboží přibližně pěti tisícům spokojených obchodních partnerů.

WELLA CZ sponzoruje již pátým rokem soutěž MISS ČR a naleznete ji na řadě významných módních akcích v ČR. WELLA Professional se může pochlubit kvalitou a sortimentem, které ji suverénně řadí do nejvyšší kategorie, kde je samozřejmostí spolehlivost a slušné jednání. To vše je předpokladem k tomu, aby se WELLA stala nejvýznamnějším a nejkompetentnějším dodavatelem vlasové kos
metiky a potřeb pro kadeřníky.

 
 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 7718
Měsíc: 309
Den: 8