Jdi na obsah Jdi na menu
 


Služby

Stříhání

Na délce záleží a ať už máte vlasy jakkoliv dlouhé, s jejich úpravou si už nemusíte dělat hlavu. Nabízíme dámské i pánské stříhání. Stále sledujeme nové trendy v oboru a snažíme se vždy vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům. Profesionální personál je připraven Vám vytvořit pohodlný a praktický účes přesně podle Vašich představ.

Díky neustálému školení našich kadeřníků vám nabízíme nejrůznější módní trendy.

Provádíme i stříhání horkými nůžkami!!!

Horké nůžky značky Jaguar jsou profesionální kadeřnické nůžky, jejichž čepele jsou elektricky zahřívány. Díky tomu při stříhání zatavují konečky vlasů, vlasy se přestanou třepit, jsou mnohem zdravější a odolnější. Pokud máte poškozené vlasy a roztřepené konečky, vyzkoušejte horké nůžky. Používají se jako klasické kadeřnické nůžky, jsou určeny pro všechny typy vlasů a všechny metody stříhání. Jejich teplota se nastavuje podle kvality vlasu. Jsou ideální pro stříhání vlasů po aplikaci brazilského keratinu a po prodlužování vlasů.

Princip horkých nůžek

Zdravé vlasy vs. poškozené vlasy

Uvnitř každého vlasu se nachází spojivo, které vlasu dodává přirozenou vlhkost, výživné látky a zaplňuje otvory vláken od kořene až ke konečku. Když vlasy vyrůstají z kůže, jsou jejich konečky uzavřené. Vlasy jsou elastické a lesklé, mají optimální objem a jsou chráněny proti škodlivým vlivům. UV záření, znečištění vzduchu, změny teplot, chemické přípravky stejně jako mechanické ošetřování vlasy poškozuje.

Neuzavřené konečky vlasů

Při klasickém stříhání vlasů zůstávají konečky vlasů otevřené a multiaktivní spojivo, které pracuje ve vlasu jako lepidlo, z vlasu vysychá. Pokud jsou vlasy bez ochrany vystaveny škodlivým vlivům, ztrácí lesk, objem a pružnost.

Uzavřené konečky vlasů díky horkým nůžkám

Ostří horkých nůžek je elektricky zahříváno. Při stříhání vlasů horkými nůžkami zůstávají konečky vlasů uzavřené, jelikož je teplo zatavuje. Vlasy jsou tak ve svém přirozeném stavu, důležitá vlhkost a výživné látky jsou ve vlasu zachovány a vlasy jsou tak efektivně chráněny před nepříznivým vlivem prostředí. Používání horkých nůžek Jaguar TC ThermoCut systém udržuje přirozenou kvalitu všech typů vlasů.

Barvení

K novému střihu zajisté patří také nová barva. Náš profesionálně vyškolený personál používá jen ty nejkvalitnější vlasové přípravky. Ty vlasy nepoškozují a zajišťují co nejzdravější a nejpřirozenější vzhled. Samozřejmě jsme v našem kadeřnictví připraveni vyhovět i náročnějším požadavkům na výrazné a odvážné barevné kreace.

Barvy mají obrovský vliv na celkový vzhled vlasů, střihu i účesu. Přesto je výběr barev často podceňován a mnohdy se lze setkat dokonce s nevhodně volenými barvami ve vztahu k typu tváře anebo charakteru člověka. Proto pečlivě a s rozvahou vybíráme pro naše klienty ty nejvhodnější typy barvy a její odstíny a provádíme poradenství a konzultace před zahájením aplikace.

Díky vlasové kosmetice disponujeme všemi typy barev a jejich odstíny, ovládáme pravidla kolorimetrie a naší prioritou je maximální šetrnost k vlasovému vláknu.

 

 

 
 
 
 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 8783
Měsíc: 316
Den: 7